Parkiety Białystok Strona główna
 PODŁOGI DREWNIANE LITE
 TARASY KOMPOZYTOWE
 PODŁOGI DREWNIANE WARSTWOWE
 SCHODY DREWNIANE
 TARASY DREWNIANE
 DRZWI
 PODŁOGI WINYLOWE
 PANELE LAMINOWANE
 GRESY
 LAKIERY OLEJE KLEJE
 LISTWY

  Od 16.08.2018 do 19.08.2018 Firma Cor będzie nieczynna. Zapraszamy od poniedziałku 20.08.2018

OUTLET

COR - wyjątkowe podłogi drewniane, ogromna różnorodność wykończeń- deski lite i warstwowe 

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży, produkcji i montażu podłóg drewnianych, schodów drewnianych, tarasów oraz  drzwi.  Naszą misją jest zapewnienie naszym klientom  przede wszystkim najwyższej jakości produktów, unikalnych i naturalnych. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, wprowadziliśmy dodatkowo do naszej oferty innowacyjne artykuły wyposażenia wnętrz jak wielkoformatowe tapety Wall&Deco, ceramiczne, skórzane dekoracje ścienne i podłogowe, przepierzenia i wiele innych. Oprócz naszych doskonałych pod względem jakości i wzornictwa produktów, staramy się dostarczyć Państwu usługi, znacznie przewyższające  podstawowe potrzeby, pracując indywidualnie z każdym klientem oraz architektem na każdym etapie prowadzonej inwestycji. W trosce o najwyższą jakość oferowanych usług dysponujemy pracownią architektury, doświadczonym wykonawstwem oraz zakładem manufaktury, w którym realizujemy indywidualne zamówienia.

Uczestnicząc  w wielu wystawach targowych  międzynarodowych min. w Poznaniu, Łodzi, Mediolanie, Bolonii, Francji czy Hanowerze  mamy przyjemność  prezentowania  i aktualizowania wzorów, kolorów i struktur zawsze zgodnie z najnowocześniejszymi trendami.

Klimat naszego showroomu oraz  niepowtarzalna oferta działa inspirująco zarówno na klientów i  architektów, którzy poszukują nietuzinkowych rozwiązań do swoich projektów.

Zapraszamy wszystkich, którzy cenią sobie dobry design oraz najwyższą jakość materiałów i usług.

Zapraszamy również na nasz funpage FACEBOOK:

 

 

 

      

     

 

 

 


 
 


 

 

 

 

 

© 2008 Manto design & NetArch - Internet Architecture for Business
Polecamy: