Parkiety Białystok Strona główna
 PODŁOGI DREWNIANE LITE
 TARASY KOMPOZYTOWE
 PODŁOGI DREWNIANE WARSTWOWE
 SCHODY DREWNIANE
 TARASY DREWNIANE
 DRZWI
 PODŁOGI WINYLOWE
 PANELE LAMINOWANE
 GRESY
 LAKIERY OLEJE KLEJE
 LISTWY


OUTLET

COR - wyjątkowe podłogi drewniane, ogromna różnorodność wykończeń- deski lite i warstwowe 

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży, produkcji i montażu podłóg drewnianych, schodów drewnianych, tarasów oraz  drzwi.  Naszą misją jest zapewnienie naszym klientom  przede wszystkim najwyższej jakości produktów, unikalnych i naturalnych. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, wprowadziliśmy dodatkowo do naszej oferty innowacyjne artykuły wyposażenia wnętrz jak wielkoformatowe tapety Wall&Deco, ceramiczne, skórzane dekoracje ścienne i podłogowe, przepierzenia i wiele innych. Oprócz naszych doskonałych pod względem jakości i wzornictwa produktów, staramy się dostarczyć Państwu usługi, znacznie przewyższające  podstawowe potrzeby, pracując indywidualnie z każdym klientem oraz architektem na każdym etapie prowadzonej inwestycji. W trosce o najwyższą jakość oferowanych usług dysponujemy pracownią architektury, doświadczonym wykonawstwem oraz zakładem manufaktury, w którym realizujemy indywidualne zamówienia.

Uczestnicząc  w wielu wystawach targowych  międzynarodowych min. w Poznaniu, Łodzi, Mediolanie, Bolonii, Francji czy Hanowerze  mamy przyjemność  prezentowania  i aktualizowania wzorów, kolorów i struktur zawsze zgodnie z najnowocześniejszymi trendami.

Klimat naszego showroomu oraz  niepowtarzalna oferta działa inspirująco zarówno na klientów i  architektów, którzy poszukują nietuzinkowych rozwiązań do swoich projektów.

Zapraszamy wszystkich, którzy cenią sobie dobry design oraz najwyższą jakość materiałów i usług.

Zapraszamy również na nasz funpage FACEBOOK:

 

 

 

      

     

 

 

 


 
 


 

 

 

 

 

© 2008 Manto design & NetArch - Internet Architecture for Business
Polecamy: